Menu

baner1018

33.3 Festiwal Filmów Niepokalanów-konferencja

33.3 Festiwal Filmów Niepokalanów-konferencja

Festiwal ten ma długoletnią tradycję, która nierozerwalnie jest związana z postacią św. o. Maksymiliana Kolbe. I to właśnie w poszanowaniu historii i długoletniego doświadczenia OO. Franciszkanów, już wkrótce rozpocznie się we Wr...

BP KHAZEN dziękuje Polakom

W Katedrze  św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu   podczas Mszy św. koncelebrowanej przez
Abp Józefa Kupnego,  na zakończenie  akcji DAR DLA ALEPPO ,  przybył z Aleppo /Syria  do Polski  Biskup ABOU KHAZEN.  Przybył  by podziękować Polakom i Rządowi Polski  który jako jedyny na świecie  udziela bezpośredniej pomocy syryjczykom  na miejscu w Syrii. Za tę pomoc   ale i modlitwy  serdecznie dziękował gość z Syrii. Przedstawił też  obecną sytuację w Syrii  i prosił o modlitwy i dalszą pamięć.
Zapraszamy - to wiadomości o Syrii z pierwszej ręki i wiarygodnego bezpośredniego źródła  tj. od Biskupa Abou Khazen , Biskupa Aleppo  w Syrii.

Wideo realizacja : Andrzej Mas - TV Rodzina, 2017

kolejne 2 części:
- czek na 1,1 mln zł, podziekowania  Minister Kempy, prezydenta Dutkiewicza  i..

Czytaj dalej...

BP KHAZEN Spotkanie z wiernymi

Biskup Abou KHAZEN Aleppo / Syria w parafii NMP Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
spotkał się z wiernymi podczas Mszy Świętej , podczas której w trakcie homilii opowiedział o wojnie w Aleppo i Syrii, o zniszczeniach , cierpieniach , potrzebach. Podziękował za wszelką pomoc płynącą od ludzi dobrej woli z Polski.
Parafialny oddział Caritas przekazał w darze deklarację w ramach akcji RODZINA RODZINIE , że bedą pomagać przez 6 miesiecy 5 rodzinom z Aleppo - Prosił o modlitwę.
Na zakończenie BP Khayen udzielił błogosławienstwa, spotkał sie z dziećmi i małżeństwem obchodzacym jubileusz 50 lat swego ślubu.

wideo realizacja , Andrzej Mas , TVRodzina 2017

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki