Menu

Lokalne (187)

Pieśniarze dla Pileckiego

Fundacja Pieśniarze jest otwartą na każdego, kto wyraża jakąkolwiek chęć twórczego spędzania wolnego czasu w kontekście piosenki poetyckiej, autorskiej, poezji czy prozy.Klub Pieśniarzy jest siedzibą Fundacji Pieśniarze, która jest pozarządową instytucją kultury. Siedziba mieści się w wyjątkowym obiekcie: niewielkiej 34- metrowej przybudówce w podwórku, w której wczesniej mieścił się kultowy antykwariat.
Pieśniarze to miejsce poszukiwania, odnajdywania i rozwijania swoich pasji, to miejsce spotkań i twórczej samorealizacji. Pieśniarze umożliwiają nie tylko rozwój własnych umiejętności i pasji...
Właśnie 18 maja odbyło Czytanie poematu dla Witolda Pileckiego-
Zapraszamy do klubu "Pieśniarze" we Wrocławiu ul.Szewska 68 A

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

Samorządność samorządu?!

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" we Wrocławiu 8 maja zaprosiło na wykład Radnego miasta Wrocławia dr Krystiana Mieszkała
o Samorządności samorządu?!, o samodzielności ustrojowej w konteksie finansowania działań samorządu, który spróbuje wyjaśnić zalety i negatywy tych pomysłów które pojawiały się na debatach Radnych miasta Wrocławia.
Podsumowanie w panelu dyskusyjnym.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

 

-Co z Samorządami?_panel,dyskusja

Ciekawa dyskusja,rozważania na temat samorządów głównie
między dr Krystianem Mieszkał Radnym miasta Wrocławia,
oraz Piotrem Sutowiczem z dyr.wrocławskiego oddziału Civitas Christiana
- w samorządach nie trzeba geniuszów,bo zadania mamy ustalone w ustawie,często w sposobie jego wykonywania,chodzi tylko aby człowiek był uczciwy _ podsumował radny miasta Wrocław.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

 

Czytaj dalej...

o. John Bashobora w Orbicie

24-26.06.2011r. specjalnym gościem był znany ugandyjski charyzmatyk, o. dr John Baptist Bashobora.(Uganda).(Materiał filmowy do spotu to
przede wszystkim na bazie relacja z Kościoła pw.św. Karola Boromeusza oraz końcowy fragment mszy św. - Kościoła pw.św.Chrystusa Króla).Oto nadszedł czas świętowania! Czas dziękczynienia! Czas uwielbiania Pana za wszystko, co Nam się przytrafiło w życiu.
Czy jesteś w stanie dziękować za wszystko?
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do świętowania Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej. Ale to nie jedyna okazja do celebracji. Chcemy również upamiętnić 20 rocznicę Kongresu Eucharystycznego, którego obecność uwiecznił święty Jan Paweł II.
Wielkie świętowanie razem z ojcem Johnem Bashoborą odbędzie się 28 maja 2017 roku w Hali Orbita we Wrocławiu.
Podczas konferencji, wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem oraz w trakcie intensywnego wielbienia Jezusa będziemy prosić o nowe napełnienie Duchem Świętym.
Zapraszamy od 9:00 do Hali ORBITA ul.Wejherowska 34

Program wydarzenia,na stronie: nabierzcieducha.pl

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
komentarz-wideo Artur Skowron Fundacja Charyzmatykon

 

Organizatorzy. Zawsze się radujcie! Nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie! Taka bowiem jest wola Boga w Jezusie Chrystusie względem was.Zapraszamy również jezeli chcecie zobaczyć całą wersję:
https://youtu.be/Pdcj30BSouU

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki