Menu

Lokalne (240)

Szkoła prawdziwych mężczyzn

Funcjonuje przekonanie iż Liceum w Henrykowie to- SZKOŁA PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN „Per aspera od astra"- czyli przez trudy do gwiazd, którymi są często nasze ideały.Przypominamy, że od kilku lat z powodzeniem prowadzimy klasy o kierunku przysposobienie wojskowe i ratownictwo, a od września 2013 roku planujemy otwarcie nowego kierunku -- uniwersyteckiego.
Zapraszamy zatem gimnazjalistów, którzy wciąż poszukują jakiegoś rozwiązania dla siebie, przyjedźcie i sami się przekonajcie -- jeśli chcecie nauczyć się stawiać sobie samym wymagania i potraficie wymagać nie tylko od innych, ale i od siebie -- ta szkoła może być dla was szansą na zostanie prawdziwymi mężczyznami.Więcej aktualnych informacji na stronie: www.henrykow.archidiecezja.wroc.pl 

Uwaga! w wywiadzie p.instruktor od jeździectwa, powinno być Małgorzata Brywczyńska  Przepraszamy!
video- realizacja Zdzisław Maj, wywiady Janusz Gajdamowicz, rozmowę w studio prowadziła Patrycja Jenczmionka - TV Rodzina

 

Czytaj dalej...

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Oficjalne obchody na Cmentarzu Osobowickim - przemarsz środowisk i pocztów sztandarowych na miejsce uroczystości do kwater 81a i 120 , gdzie spoczywają żołnierze wyklęci, odbył się w towarzystwie orkiestry reprezentacyjnej Policji Dolnośląskiej oraz " ćwiczeń strzelniczych? " na pobliskim poligonie.
Wrocław 1 marca 2013 r 
video-realizacja Zdzisław Maj. wywiady prowadził Janusz Gajdamowicz

Czytaj dalej...

II Turniej Halowej Piłki Nożnej

 

II Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.Organizatorem Turnieju są: Centrum Kultury im. Jana Pawła II i Wspólnota Hallelu Jah. Rozgrywki odbywały się w obiekcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 (siedziba IX LO) we Wrocławiu, przy ul. Ks. Piotra Skargi 29/31 (przy pl. Dominikańskim).Materiał filmowy z rozpoczęcia -W MECZU OTWARCIA DRUŻYNA RADIA RODZINA-D.A."FRANCISZEK"
wywiady-komentarze prowadzili Paweł Trawka oraz Barbara Misiewicz. 
video-realizacja Zdzisław Maj.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki