Menu

ŚDM- Brama Miłosierdzia

Młodzież z całego świata goszcząca w Archidiecezji Wrocławskiej na ŚDM Wrocław Galilea,przeszła przez "Bramę Miłosierdzia" w katedrze wrocławskiej gdzie następnie uczestniczyła w modlitwie przed najświętszym sakramentem.W samo południe na "Anioł pański" młodzi pielgrzymi świata spotkali się z Arcybiskupem Józefem Kupnym Metropolitą Wrocławskim który wygłosił krótkie przesłanie do młodych, mówiąc miedzy innymi aby nie zamykali się w murach kościołów ale tak jak obecnie wychodzili na zewnątrz dając świadectwo swej wiary. Przesłanie zostało następnie w formie skróconej przekazane w kilku językach między innymi w j. angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim czy niemieckim.
Po przesłaniu ks. Abp Kupny poprowadził z młodymi świata modlitwę "Anioł Pański" po czym wspólnie odśpiewano hymn ŚDM " Błogosławieni miłosierni".Młodzież pełna radości , werwy i zapału podziękowała Arcybiskupowi gromkimi owacjami, radosnymi okrzykami i śpiewem w różnych językach.
Sami posłuchajcie i zobaczcie co się działo na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu z udziałem młodzieży świata przybyłej na ŚDM Wrocław Galilea.

Wideo realizacja: Andrzej Mas - tvRodzina

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki