Menu

ŚDM- Śpiewająca Europa

Siostra zakonna, której piosenki obejrzało na w sieci 84 mln osób, swój występ rozpoczęła hymnem ŚDM. Potem usłyszeliśmy znane hity, nie tylko z nurtu muzyki chrześcijańskiej.Oczywiście królowało wszechobecne selfie, tańce, confetti. Nie zabrakło też meksykańskiej fali i parady narodowych flag wokół trybun. Na koncercie można było spotkać abp. Józefa Kupnego, abp. seniora  Mariana Gołębiewskiego, bp. Andrzeja i bp. Jacka, występ podziwiali też Anna i Rafał Dutkiewiczowie.
Ale przede wszystkim ten wieczór, podobnie jak przedpołudnie na Ostrowie Tumskim, należało dziś do 25 tysięcy młodych ludzi z całego świata.
Druga część spotkania na Stadionie Miejskim była popisem tysiąca młodych artystów połączonym w jeden chór pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny i z orkiestrą NFM. „Kalinka”, "Viva Espania" – okazało się, że młodzież świetnie bawi się także przy „niemłodych” przecież przebojach. Entuzjazm,, radość, energia, spontaniczność – to jest młoda twarz Kościoła Powszechnego. I tą twarz widzieliśmy dziś na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.


wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 25 lipiec 2016 05:37

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki