Menu

LODOŁAMACZE 2016- Konferencja

Wystartowała kolejna edycja konkursu - LODOŁAMACZE to ludzie, firmy, instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Tworząc coraz lepsze warunki pracy i prowadząc dojrzałą politykę personalną stają się symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób niepełnosprawnych. Jednocześnie pokazują, że człowiek niepełnosprawny może być doskonałym pracownikiem zaangażowanym w budowanie sukcesu firmy.
Rozpoczęła się XI edycja Lodołamacze 2016. Inicjatywa zrzesza osoby prywatne, firmy, a także instytucje, które angażują się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych. Wydarzenie ma na celu powstawanie nowych miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych, a także polepszania dla nich warunków.
Do konkursu można zgłosić się samemu jako pracodawca, ale również pracownik może zgłosić swój zakład pracy.Tego typu konkursy są niezwykle istotne.Adresaci Konkursu to Inicjatywa Fundacji Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której twórcą jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych w szczególności skierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy mają świadomość, iż prowadzenie odpowiedzialnego biznesu nie tylko przynosi korzyści ich firmom, ale wiedzą, jak duże znaczenie w procesie rehabilitacji i integracji pełno- i niepełnosprawnych ma praca.
Wręczenie nagród ogólnopolskich i oficjalne zamknięcie kolejnej edycji Lodołamaczy odbędzie się 29 września na Zamku Królewskim w Warszawie.


wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

więcej na stronie:http://www.lodolamacze.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1022&Itemid=425

Ostatnio zmienianypiątek, 24 czerwiec 2016 07:12

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki