Menu

Pierwsza bramka Turnieju Piłkarskiego

27 lutego rozpoczął się V Turniej Piłkarski Wspólnot Chrześcijańskich o puchar Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego.Od 7:00 w hali sportowej przy ul.Przesmyckiej 10 Krzysztof Wierny przywitał pierwszą grupę zawodników,
sędziów,nielicznych kibiców.Następnie pierwsze starcie rozpoczęło się między MMS Mikołaje i Płomień Pański.W tym roku zgłosiło się 17 drużyn.Mecze w grupach potrwają 15 minut, bez zmiany stron, w fazie finałowej 2 x po 10 minut (w przypadku remisu seria rzutów karnych po 3 zawodników z każdej drużyny).W dniu dzisiejszym udało Nam się zarejestrować PIERWSZĄ BRAMKĘ Turnieju - Michał Mazurkiewicz Wspólnota Płomień Pański.Mam nadzieję że będzie znacznie więcej.