Menu

V Koncert "na Tekach"

Chrześcijaństwo z zębem, czyli muzyczne szaleństwo na Wittigowie!
Kilka tysięcy ludzi bawiło się pod sceną między akademikami Politechniki Wrocławskiej. "Koncert na Tekach" organizują studenci dla studentów. Jako pierwsi na scenie KnT zaprezentowali się Indios Bravos.(w przerwie wywiad z członkami zespołu Indios Bravos- rozmowę prowadził Janusz Gajdamowicz radioRodzina)- Po krótkiej przerwie przyszedł czas na debiutującą wrocławską kapelę - aTOM,następnie sceną zawładnęła gwiazda wieczoru - Luxtorpeda która rozgrzala publiczność do czerwoności.
Jednym z gości tegorocznego koncertu był jego honorowy patron, abp Józef Kupny. Zwracając się do studentów nawiązał do Księgi Koheleta. - Na wszystko jest czas - mówił. - Jest czas na studiowanie, ale jest też czas na dobrą zabawę. Przyszedłem, aby wam jej życzyć i aby pokazać, że jestem z wami.
5. Koncertowi na Tekach towarzyszyły inne wydarzenia. Głównym była adoracja Najświętszego Sakramentu w pobliskim kościele NMP Matki Pocieszenia. Oprócz wyciszenia od głośnej muzyki i osobistego spotkania z Panem Jezusem, studenci mogli również oddać krew w specjalnym autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.
Wydarzenie organizowane jest przez Duszpasterstwo Akademickie Redemptor we współpracy z Organizacją Studencką DONUM i Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży Akademickiej Razem.
wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Ostatnio zmienianyniedziela, 12 październik 2014 18:25

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki