Logo
Wydrukuj tę stronę

"Brońmy prof. Bogdana Chazana!"

Trwa wielka nagonka medialna, polityczna i administracyjna na prof. Bogdana Chazana, który odmówił wykonania aborcji w kierowanym przez siebie szpitalu - podkreśla dr inż. Antoni Zięba w vidoblogu pro-life "Tylko życie ma przyszłość!".
Efektem tej nagonki są konkretne decyzje administracyjne. Prezydent Gronkiewicz-Waltz zwolniła prof. Bogdana Chazana z zajmowanego stanowiska dyrektora Specjalistycznego Szpitala im Świętej Rodziny w Warszawie. Wcześniej NFZ nałożył na szpital karę w wysokości 70 tys. zł.
"Musimy bronić prof. Bogdana Chazana" - apeluje Zięba. Ten uczciwy i szanowany lekarz-ginekolog zapewne będzie się odwoływał od decyzji prezydent i NFZ.
"Broniąc prof. Chazana bronimy też samym siebie przed zapędami totalitarnymi lewicowych środowisk. Jeżeli dziś udałoby się im złamać zasadę wolności sumienia odnośnie lekarzy, to kolejną grupą zawodową będą nauczyciele. Tak jak to jest na Zachodzie, gdzie nauczycieli przymusza się do prowadzenia demoralizującej edukacj seksualnej. Batalia o prof. Bogdana Chazana jest de facto batalią o wolność sumienia każdego z nas" - zaznacza Zięba.

materiał dodany: Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka

Ostatnio zmienianypiątek, 11 lipiec 2014 07:25

Artykuły powiązane

Najnowsze od telewizja_Rodzina

Customizing by Fundacja Vide et Crede Telewizja Rodzina. All rights reserved.