Menu

"Witaj, majowa jutrzenko!" (cz1,2)

CZĘŚĆ 1

Wydarzenie „Witaj, majowa jutrzenko!”, koncert patriotyczny w kościele św. Krzyża, zorganizowane przez Radio Rodzina, miało dwojaki charakter.
O godz. 19:00 rozpoczęło się ono od krótkiego wykładu byłego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dr. hab. Kazimierza M. Ujazdowskiego, który przedstawił, na czym polega dziedzictwo Konstytucji 3. Maja. K. Ujazdowski zaznaczył, że był to dokument, który połączył wszystkich i do tej pory nie powstał lepszy od niego. Co więcej, Konstytucja nie straciła na aktualności i nadal inspiruje do troski o stan państwa.Po wręczeniu p.Olgierdowi Łukaszewicz „Wrocławskiego Lauru Radiowego" rozpoczęła się część artystyczna,ale to w drugiej części.Zapraszamy!


wideo-realizacja Zdzisław Maj i Andrzej Mas tvRodzina

CZĘŚĆ 2

Po prezentacji osiągnięć dorobku artystycznego p. Olgierda Łukaszewicza
rozpoczęła się część artystyczna- piękny koncert pieśni patriotycznych wykonywanych przez artystów zaproszonych przez Filharmonię Wrocławską – p. Marcina Czopka i p. Andrzeja Filończyka przy akompaniamencie p. Moniki Kruk, oraz refleksjami patriotycznymi, deklamowanymi przez Olgierda Łukaszewicza.W wydarzeniu wzięło udział ok. tysiąca osób, którzy gromkimi brawami nagrodzili artystów.

wideo-realizacja Zdzisław Maj i Andrzej Mas tvRodzina

Ostatnio zmienianyśroda, 07 maj 2014 05:36

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki