Menu

Spotkanie ewangelizacyjne z Andrzejem Sową

6.04.u Salezjanów na pl. Grunwaldzkim 3 we Wrocławiu o 11.30-13.00 zaczeło się od modlitwy i uwielbienia.Otwarte warsztaty ewangelizacyjne z Andrzejem Sową "Kogutem"-
Andrzej Sowa – przez jedenaście lat alkoholik, narkoman i złodziej, przeżył spotkanie z Bogiem, które zmieniło jego życie. Dziś służy Bogu jako mąż i ojciec, wychowawca trudnej młodzieży, ewangelizator. O sobie mówi: „Żyję tylko dzięki łasce”
Andrzej Sowa się nazywam. Jestem grzesznikiem…” „My też!!!” – przywitali gościa uczestnicy spotkania zorganizowanego przez wspólnotę Płomień Pański.
Dopiero potem zrozumiałem, że jest inaczej. Jak pisze św. Faustyna: gdyby wszystkie grzechy utopić w Bożym Miłosierdziu, byłyby jak kropelka w oceanie. Takie Bóg ma serce! On chce, by grzesznik się nawrócił i miał życie w obfitościmówi Kogut.
Uczestnicy spotkania, organizowanego przez inicjatywę Katolicy na Ulicy, o łaskę wiary dla wrocławian. - ,drugim ich celem jest danie świadectwa wiary publiczną modlitwą. Nie wstydzimy się Boga – podkreślają. – Spotkajmy się więc w Jego imię, w Jego święte imię, aby zechciał otworzyć serca mieszkańców Wrocławia na łaskę wiary. „O cokolwiek prosić Mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię” (J 14,13).

v-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina.pl

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 kwiecień 2019 18:48

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki